PIEKARNIKI DO ZABUDOWY 45 cm

PIEKARNIK DO ZABUDOWY FREGGIA OESF45X


PIEKARNIK DO ZABUDOWY FREGGIA OESF45X

Index: PIEKARNIK WĄSKI

Producent: Freggia

Freggia


PIEKARNIK DO ZABUDOWY FREGGIA OESF45X

Elektroniczny wyświetlacz ze sterowaniem dotykowym
Nowoczesny wyświetlacz cyfrowy wyświetla aktualny czas, program gotowania, ma szerokie możliwości programowania pracy piekarnika. Interfejs dotykowy jest wygodną alternatywą dla tradycyjnych przełączników i ułatwia konserwację piekarnika.
System katalitycznego czyszczenia
Wszystkie piekarniki Freggia są wyposażone w katalityczny system samoczyszczenia na tylnym panelu, który ułatwia pielęgnację piekarnika w najbardziej niedostępnych miejscach. Czyszczenie katalityczne to najnowocześniejsza technologia o wysokiej wydajności, która pomaga utrzymać piekarnik w czystości. Zanieczyszczenia dostające się do paneli katalitycznych rozkładają się pod wpływem wysokiej temperatury (200 ° C i wyższej) i można je łatwo usunąć z chłodzonej powierzchni. Panele katalityczne nie wymagają dodatkowej opieki przez cały okres użytkowania produktu.
Jednopoziomowe szyny teleskopowe
Teleskopowe szyny znacznie ułatwiają pracę piekarnika, szczególnie przy intensywnym użytkowaniu. Specjalne prowadnice umożliwiają łatwe i bezpieczne wysunięcie patelni z piekarnika. Patelnia całkowicie się wysuwa.
Drabinki boczne
Drabinki boczne ułatwiają wkładanie i wyjmowanie rusztu i blach z piekarnika. Drabinki boczne można łatwo zdejmować. Można też myć je w  zmywarce.
Drzwi z wyjmowanymi szybami
Piekarniki Freggia posiadają drzwi ze zdejmowaną szybą wewnętrzną. Specjalny bezpieczny zawias ułatwia zdejmowanie drzwi w razie potrzeby. Zastosowanie specjalnego szkła Termostop gwarantuje niską temperaturę na szybie zewnętrznej w dowolnym trybie gotowania.
Wyposażenie piekarnika
Wszystkie piekarniki Freggia są wyposażone w dwie blachy do pieczenia, jeden lub dwa ruszty i, w zależności od modelu, mogą być wyposażone w rożen.
Gwarancja
Freggia zapewnia 2-letnią pełną gwarancję na wszystkie piekarniki, a także dożywotnią gwarancję na katalityczny system samoczyszczenia. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów.
Wyprodukowano w Turcji

  •  
  •  
  •  
  •  
Typ:elektrycznyLinia:CompattoKolor:inoxGrill :elektrycznyIlość funkcji :5Typ pokręteł :ModernoPokrętła push/pull :TakLiczba szyb w drzwiach piekarnika :2Wymuszona konwekcja (termoobieg) :TakProwadnice teleskopowe :takDrabinki boczne :TakTylny panel katalityczny :TakBoczne panele katalityczne :nieWewnętrzna pojemność netto, l :47Szerokość, mm:450Ciężar netto, kg:24,2Ciężar brutto, kg::26,6Okres gwarancji:2 lata

PIEKARNIKI DO ZABUDOWY 45 cm